Üdvözlünk a Dragon Ball FRPG-n! Regisztrálj és éld át saját kalandjaidat, hősöd szerepébe bújva!
Üdvözlünk a Dragon Ball FRPG-n! Regisztrálj és éld át saját kalandjaidat, hősöd szerepébe bújva!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Szomb. Aug. 17, 2013 10:35 am-kor volt itt.

 

  Cserox Előtörténete

Go down 
SzerzőÜzenet
cserox

cserox


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2015. Jul. 25.
Age : 22

Karakter információ
Szint:
Harci kapacitás:
 Cserox Előtörténete Left_bar_bleue0/0 Cserox Előtörténete Empty_bar_bleue  (0/0)

 Cserox Előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Cserox Előtörténete    Cserox Előtörténete EmptyVas. Júl. 26, 2015 9:49 am

Név:Cserox
Kor:17
Nem:Férfi
Kaszt:Csillagharcos
Felszerelés:4db varázsbab egy kard és egy fürkész a zsebben
Kinézet:Csillagharcos páncél egy narancs sárga nadrág. És egy csillagharcos cipő.Egy fehér kesztyűvel.Szeme színe sötét zöld.
Haja fel álló fekete mint egy csillagharcosnak.Tekintette Komor és aki rá nézz látja benne a tökéletes ellenfelet.Végtagjai izmosak.

Előtörténet:Már kis koromban kardozni tanultam olyan 9-10 évesen. Apám ekkor még nem harcolt vagy hasonlók. Ő is meglepődött a fejlődéseimen. 13 évesen tanított harcra. Is ilyen 1 év múlva történt meg az első csata ha azt csatának lehet mondani.Amit most külön nincs kedvem elmesélni. Na de térjünk a lényegre 17 évesen a barátaim át jöttek szórakozni 3-an maradtak ott aludni mert már későre járt és nem akart sötétben baleset áldozata lenni. Ugyan is én figyelmeztettem őket. Most ha bele gondolok engednem kellet volna őket de a múlton nem lehet változtatni.Este egy robbanás hangjára lettem figyelmes.Elő vettem a kardom és ezt Kiabáltam.-Van itt valaki senki se válaszolt Kivéve Joe. Jaj télleg róla nem is mondtam senkit amikor elkezdődött a 8.osztály Ő volt az új fiú. De az nem lényeges.Szóval ott tartottunk hogy Joe megszólalt na igen. Elindultunk megkeresni a többieket. A konyhában találtunk egy üzenetet Tom volt az.A papiron az állt hagyjátok el west city-t A csillagharcoksok között van ágy áruló és az csinált egy csapatot a nevük BBSalyian. Joe ha erről tudott Tom valamit akkor öt kell meg találni.-De ő bárhol lehet...-Igen de valószínűleg elrabolták őket.-És te ezt honnan tudod?-A fenyegető üzenetből amit a földön találtam vagy te nem vetted észre?-O_O nem nem vettem észre.-Ki kell őket szabadítani Joe. Most vagy soha -Hát én nem fogók abben részt venni.-Nem is kell egyedül elintézem.-De csak egy fürkészed van és egy kardod ja meg a varázsbab.-Viszont a barátom volt olyan kedves hogy segített megnézni az üzenetet hátha van benne valami Kód.De olvastuk vissza fele fejjel lefele ki szedni a szavakból más szavakat de nem volt benne semmi.Ez volt az én Előtörténetem Viszlát lol! lol!
Vissza az elejére Go down
 
Cserox Előtörténete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marcus előtörténete
» CuD3K2 előtörténete (fejlesztés alatt)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karaktereitek :: Előtörténetek-
Ugrás: