Üdvözlünk a Dragon Ball FRPG-n! Regisztrálj és éld át saját kalandjaidat, hősöd szerepébe bújva!
Üdvözlünk a Dragon Ball FRPG-n! Regisztrálj és éld át saját kalandjaidat, hősöd szerepébe bújva!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Szomb. Aug. 17, 2013 10:35 am-kor volt itt.

 

 Nakka előtörénete

Go down 
SzerzőÜzenet
Nakka

Nakka


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2014. Apr. 21.

Nakka előtörénete Empty
TémanyitásTárgy: Nakka előtörénete   Nakka előtörénete EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 7:50 pm

Név: Nakka
Kor: 17
Nem: Lány
Kaszt: Félvér Saiyan
Felszerelés: Egy kék színű fürkész (csak a hecc kedvéért), egy doboznyi kapszula
Kinézet: Barna szeme és vállig/lapockáig érő barna szeme van. 169 cm magas és 71 kg a súlya. Szürke Saiyan vértezetet, az alatt kék felsőt, és nadrágot visel. Derekára "övként" van elhelyezve a farkincája. Lábán egy fehér csizmát visel, fején a jobb szeménél hordja a fürkész (ellenség átverés miatt).
Jellem: Békeidőben barátságos, kedves, visszahúzódó, félénk és segítőkész, míg harcban kegyetlen és gyilkológép. Ez miatt néha már skrizofrénnek tekintik.
Előtörténet:
Elmesélem a történetem azon részeit, amelyek már előttem is világosak.

A Föld nevű bolygón születtem, apám egy tisztavérű Saiyan volt, míg anyám egy átlagos ember. Azt, hogy miért őt választotta, nem tudom, de nem is foglalkoztat különösebben.
Apám egy kegyetlen lény volt, de nem bírt megmaradni se egy helyben, így pár hét után távozott 11 évig a Földről és elkezdett - gondolom én - bolygó írtásba/pusztításba/elfoglalásba.
Itt ezen a bolygón, hamarosan megszülettem én, de egyúttal meghalt anyám, és rokonok híján a helyi árvaházba kerültem.
Itt éltem, és sok gondot okoztam a nevelőknek a vadságommal és a verekedés, harcimádatommal is. Fizikailag erősebb voltam a többieknél, így féltek tőlem, és bármit megadtak volna azért, hogy eltűnjek onnan.
(Azért voltam már akkor is olyan, mert apám belém programozta azt, amit régebben pár kis Saiyan babába, hogy pusztítsak el mindent, de apám nem volt egy műszaki zseni, így ez a program csak félig volt jó. Ez okozza a kétszemélyességemet.)
Egy nap kimentünk a folyó partra kagylógyűjtésre, amikor valami belecsapódott az árvaházba. Egyből odasereglettünk, és egy űrkapszulát, az mellett pedig egy embert láttunk.
Éreztem, hogy ezzel az emberrel valami nem stimmel, és ez meg is bizonyosodott, amikor valami fény sugárral - ma már tudom, egy egyszerű KÍ lövedékkel - megölte a nevelőket.
Valami ismeretlen érzés járta át testem, és valami azt súgta, hogy hiányzik valami, amit ez a gyilkolászós ismeretlen alak megadhat nekem.
Ő minden gond nélkül maga mellé vett, de előtte megölt mindenkit - az életük adták azért, hogy megszabaduljanak tőlem -, majd együtt elhagytuk a bolygót. Ekkor voltam 11 éves.
Egy fura edző teremben edzett engem, megtanított sok mindenre, mint például a repülés, KÍ érzékelés, stb.
Együtt foglaltunk el bolygókat, tettünk szolgáinkká más népeket, pusztítottunk el naprendszereket, lettünk vezérei az elfoglalt területeknek. Ez egészen addig tartott, amíg apám meg nem halt.
Ez volt 2 éve, és most itt vagyok, új életcéllal: Felakarom kutatni az összes fajtársam, hogy megalkossuk az új Saiyan népet, és mi legyünk a legerősebb harcosok, valamint, hogy ezt a nevet senki se vehesse el előlünk.
Vissza az elejére Go down
 
Nakka előtörénete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karaktereitek :: Előtörténetek-
Ugrás: